Sport w 2010 roku ------> [Powrót] ------> Strona główna
* W dniach 29 - 30 grudnia 2010 roku odbył się:
XII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Juniorek Młodszych o Puchar Starosty Rawskiego.

W dotychczasowej historii turnieju wystartowało 40 klubów sportowych z całej Polski. Pierwszy turniej został rozegrany w 1999 roku. Do chwili obecnej triumfowało 9 klubów z terenu całej Polski. W roku bieżącym poraz pierwszy w turnieju wystarwowały kluby: UMKS Tuszyn i UKS "Atena" Warszawa. Międzynarodowy charakter zapewniła Reprezentacja Kadetek z Litwy.
Komisja sędziowska: sędzia główny - Krzysztof Gawot, sędziowie - Henryk Sekieta, Bogdan Żabicki, Andrzej Bogusławski, Henryk Godos, Marek Kamiński, Janusz Kamiński.
Najwszechstronniejsza zarodniczka - Kinga Dybek.
Najlepsza rozgrywająca - Aleksandra Torbusińska.
Najlepsza atakująca - Hanna Dyk.

Końcowa kolejność:
1. Reprezentacja Litwy
2. MUKS Sparta Warszawa
3. KS Pałac Bydgoszcz
4. UMKS Tuszyn
5. MKS Skier-Vis Skierniewice
6. KS Dalin Myślenice
7. Atena Warszawa
8. MUKS Juvenia
9. MOSM Tychy


* Dnia 17 grudnia 2010 roku odbyła się:
Powiatowa "Licealiada" Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

Końcowa kolejność - dziewczęta:
1. LO Rawa Mazowiecka
2. ZSCEZiU Rawa Mazowiecka
3. ZSP Rawa Mazowiecka

Końcowa kolejność - chłopcy:
1. Biała Rawska
2. ZSCEZiU Rawa Mazowiecka
3. ZSP Rawa Mazowiecka
4. LO Rawa Mazowiecka


* Dnia 05 grudnia 2010 roku odbył się:
Turniej Półfinałowy Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Piłce Siatkowej Młodzików - Grupa A.

Końcowa kolejność turnieju:
1. MUKS WIKING I Tomaszów - 5 pkt. (4:2) (138:114 = 1,20)
2. UKS JEDYNKA Rawa Mazowiecka - 5 pkt. (4:2) (149:132 = 1,12)
3. EKS SKRA Bełchatów - 5 pkt. (4:3)
4. MUKS SIATKARZ Wieluń - 3 pkt. (1:6)


* Dnia 03 grudnia 2010 roku odbyły się:
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Końcowa kolejność turnieju:
1. SP Nr 2 Żychlin
2. SP Domaniewice
3. SP Nr 1 Rawa Mazowiecka
4. SP Nr 4 Skierniewice


* Dnia 20 listopada 2010 roku odbył się:
Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany SGH -
Rawa Cup 2010

Turniej mikstów siatkarskich w Rawie Mazowieckiej, sportowa rywalizacja w niekonwencjonalnej formie jaką jest mieszana dwuosobowa drużyna. Nadrzędnym celem turnieju jest promocja siatkówki jako sportu masowego, integracja studentów SGH.


* Dnia 19 listopada 2010 roku odbyły się:
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.


* Dnia 17 listopada 2010 roku odbyła się:
Powiatowa "Gimnazjada" w piłce ręcznej chłopców.

Końcowa kolejność turnieju:
1. G Nr 1 Rawa Mazowiecka
2. Biała Rawska
3. Cielądz
4. Sadkowice


* Dnia 16 listopada 2010 roku odbyła się:
Powiatowa "Gimnazjada" w piłce ręcznej dziewcząt.

Końcowa kolejność turnieju:
1. Biała Rawska
2. Sadkowice
3. Regnów
4. Cielądz


* Dnia 11 listopada 2010 roku odbył się:
IV Turniej Eliminacyjny Młodzików w Piłce Siatkowej - Grupa II.

Końcowa kolejność turnieju:
1. AKS WSS Łódź - 6 pkt. (6:0)
2. UKS 1 Rawa Mazowiecka - 5 pkt. (4:4)
3. MKS "Bzura" I Ozorków - 4 pkt. (3:4)
4. MUKS Wiking II Tomaszów Mazowiecki - 3 pkt. (1:6)


* Dnia 18 października 2010 roku odbyły się:
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Końcowa kolejność:
Szkoły Podstawowe - dziewczęta:
1. SP Nowe Zduny - awans do zawodów wojewódzkich
2. SP Nr 1 Rawa Mazowiecka - awans do zawodów wojewódzkich
3. SP Nr 5 Skierniewice
4. SP Nr 9 Kutno
5. SP Nr 4 Łowicz
6. SP Biała Rawska
7. SP Strzelce

Szkoły Podstawowe - chłopcy:
1. SP Nr 1 Rawa Mazowiecka - awans do zawodów wojewódzkich
2. SP Nr 2 Skierniewice - awans do zawodów wojewódzkich
3. SP Nr 9 Kutno
4. SP Biała Rawska
5. SP Strzelce
6. SP Nr 1 Łowicz
7. SP Nr 3 Łowicz


* W dniach 16 - 17 października 2010 roku odbył się:
Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rawie Mazowieckiej.


* Dnia 15 października 2010 roku odbyły się:
Rejonowa Gimnazjada i Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Końcowa kolejność:
Gimnazjada - dziewczęta:
1. G Krośniewice - awans do zawodów wojewódzkich
2. G Nowe Zduny - awans do zawodów wojewódzkich
3. G Nr 2 Skierniewice
4. G Boguszyce
5. G Nr 2 Rawa Mazowiecka
6. G Królowej Pokoju - Łowicz
7. G Nr 3 Skierniewice

Gimnazjada - chłopcy:
1. G Bedlno - awans do zawodów wojewódzkich
2. G Nr 3 Łowicz - awans do zawodów wojewódzkich
3. G Popów
4. G Nr 2 Rawa Mazowiecka
5. G Nr 2 Skierniewice
6. G Krośniewice
7. G Nr 3 Skierniewice

Licealiada - dziewczęta:
1. I LO Łowicz - awans do zawodów wojewódzkich
2. ZSZ Nr 3 Skierniewice - awans do zawodów wojewódzkich
3. II LO Łowicz
4. ZSCEZiU Rawa Mazowiecka
5. LO Rawa Mazowiecka
6. LO Skierniewice

Licealiada - chłopcy:
1. ZSP Nr 2 Łowicz - awans do zawodów wojewódzkich
2. ZSCEZiU Rawa Mazowiecka - awans do zawodów wojewódzkich
3. ZSP NR 4 Łowicz
4. ZSZ Nr 3 Skierniewice
5. Bolimów
6. LO Rawa Mazowiecka
7. LO Skierniewice


* Dnia 14 października 2010 roku odbył się:
Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 1 w Rawie Mazowieckiej.

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 1 zorganizowany został na Hali Sportowej Tatar. W zawodach brały udział drużyny: Gimnazjum w Mszczonowie (opiekun Marcin Melon), Gimnazjum z Białej Rawskiej (opiekun Eliza Kosut), Gimnazjum nr 2 w Rawie Maz. (opiekun Paweł Dębski) oraz gospodarze turnieju Gimnazjum nr 1 w Rawie Maz. (opiekun R. Milczarek - Madej). Mecze turnieju rozgrywane były systemem 'każdy z każdym' do dwóch wygranych setów.

Końcowa kolejność turnieju:
1. Gimnazjum w Mszczonowie
2. Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej
3. Gimnazjum Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
4. Gimnazjum w Białej Rawskiej


* Dnia 12 października 2010 roku odbyły się:
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Końcowa kolejność:
Szkoły Podstawowe - dziewczęta:
1. SP Nr 1 Rawa Mazowiecka - awans do zawodów rejonowych
2. Biała Rawska - awans do zawodów rejonowych
3. Boguszyce
4. SP Nr 2 Rawa Mazowiecka
5. Cielądz

Szkoły Podstawowe - chłopcy:
1. SP Nr 1 Rawa Mazowiecka - awans do zawodów rejonowych
2. Biała Rawska - awans do zawodów rejonowych
3. Boguszyce
4. Sierzchowy
5. SP Nr 4 Rawa Mazowiecka
6. Regnów
7. Cielądz


* Dnia 11 października 2010 roku odbyły się:
Powiatowa Gimnazjada i Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Końcowa kolejność:
Gimnazjada - dziewczęta:
1. G Nr 2 Rawa Mazowiecka - awans do zawodów rejonowych
2. Boguszyce - awans do zawodów rejonowych
3. Regnów
4. Biała Rawska

Gimnazjada - chłopcy:
1. G Nr 2 Rawa Mazowiecka - awans do zawodów rejonowych
2. Boguszyce - awans do zawodów rejonowych
3. Biała Rawska
4. Cielądz
5. Regnów
6. G Nr 1 Rawa Mazowiecka

Licealiada - dziewczęta:
1. LO Rawa Mazowiecka - awans do zawodów rejonowych
2. ZSCEZiU Rawa Mazowiecka - awans do zawodów rejonowych
3. ZSP Rawa Mazowiecka

Licealiada - chłopcy:
1. ZSCEZiU Rawa Mazowiecka - awans do zawodów rejonowych
2. LO Rawa Mazowiecka - awans do zawodów rejonowych
3. ZSP Rawa Mazowiecka
4. ZSP Biała Rawska


* Dnia 4 października 2010 roku odbyły się:
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Gimnazjada, Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Końcowa kolejność:
Szkoły Podstawowe - dziewczęta:
1. Kryczka Emilia - Pukinin
2. Libera Marta - Lesiew
3. Salik Ewelina - Cielądz

Szkoły Podstawowe - chłopcy:
1. Pawlak Wojciech - SP Nr 2 Rawa Mazowiecka
2. Chała Przemysław - Regnów
3. Korbus Krystian - Boguszyce


Gimnazjum - dziewczęta:
1. Adamczyk Żaneta - Stara Wojska
2. Ziółkowska Kamila - G Nr 2 Rawa Mazowiecka
3. Drewniak Paulina - G Nr 2 Rawa Mazowiecka

Gimnazjum - chłopcy:
1. Zawitkowski Rafał - G Nr 2 Rawa Mazowiecka
2. Kocik Damian - Boguszyce
3. Olszak Tomasz - G Nr 2 Rawa Mazowiecka


Szkoły Ponadgimnazjalne - dziewczęta:
1. Wiązek Justyna - LO Rawa Mazowiecka
2. Makowska Agnieszka - ZSCEZiU Rawa Mazowiecka
3. Dzięgielewska Iga - LO Rawa Mazowiecka

Szkoły Ponadgimnazjalne - chłopcy:
1. Dziki Paweł - ZSCEZiU Rawa Mazowiecka
2. Florek Łukasz - ZSP Rawa Mazowiecka
3. Makowski Dominik - ZSCEZiU Rawa Mazowiecka


* Dnia 4 września 2010 roku odbyły się:
Klubowe Mistrzostwa Polski w Triathlonie.


Zawody odbyły się na terenie OSiR oraz ulic Miasta Rawa Mazowiecka. Zawodnicy pływali na bardzo krótkim dystansie 300 metrów na zalewie Dolna, potem pokonywani 8 km na rowerze ulicami miasta i na koniec biegli na dystansie 2 km w lasku tatarskim. Klub sportowy Triathlon Rawa wystawił także swoją drużynę.


Wyniki:

  • Sztafety męskie
  • Sztafety kobiece
  • Sztafety MIX
  • Duathlon

    * Dnia 20 marca 2010 roku miał miejsce:
    Mecz Piłki Siatkowej POLSKA - CZECHY.

    W oficjalnym międzynarodowym meczu piłki siatkowej przygotowująca się do turnieju eliminacyjnego
    Mistrzostw Europy Reprezentacja Polski Juniorów pokonała w oficjalnym spotkaniu w Rawie Mazowieckiej
    swoich rówieśników z Czech w stosunku 3 : 2.



    * Dnia 4 marca 2010 roku zakończyła się:
    Halowa Liga Piłki Nożnej w Rawie Mazowieckiej.

    Końcowa kolejność turnieju:
    1. Papirus
    2. Michell
    3. ROS-GAZ
    4. EMKA Meble
    5. Start Pukinin
    6. Mazovia Junior
    7. Mebloket
    8. Białka Biała Rawska
    9. Sobpol Konopnica
    10. All-Star Boguszyce
    11. GLKS Sadkowice
    12. Tęcza

    Najlepszy zawodnik turnieju: Bednarek Rafał - Mazovia Junior

    Najlepszy bramkarz: Socha Piotr - EMKA Meble

    Najlepsi strzelcy bramek:
    1. Leszczuk Marcin (44) Michell
    2. Wielgus Mariusz (44) ROS-GAZ
    3. Stasiewicz Tomasz (31) Papirus
    4. Bednarek Rafał (28) MAzovia Junior

    Najstarszy zawodnik turnieju - Kaczmarek Grzegorz

    Najmłodszy zawodnik turnieju - Malinowski Patryk


    * Dnia 2 marca 2010 roku odbyły się:
    Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców.

    Końcowa kolejność:
    1. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żychlinie - awans do zawodów wojewódzkich
    2. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Rawie Mazowieckiej
    3. Pijarska Szkoła Podstawowa w Łowiczu


    * Dnia 13 lutego 2010 roku odbył się:
    Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Proboszcza Parafii św. Pawła od Krzyża w Rawie Mazowieckiej
    w ramach VI Grand Prix Diecezji Łowickiej.

    Końcowa kolejność turnieju:
    1. Wysokiennice
    2. Krzemienica
    3. Lubochnia
    4. Rawa Mazowiecka
    5. Biała Rawska
    6. Żelazna
    7. Lubania
    8. Czerniewice

    Najlepszy strzelec - Mariusz Bromek
    Najlepszy bramkarz - Adrian Wojtczak


    * Dnia 9 lutego 2010 roku odbyły się:
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

    Końcowa kolejność - dziewczęta:
    1. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rawie Mazowieckiej - awans do zawodów rejonowych
    2. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Rawie Mazowieckiej
    3. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej

    Końcowa kolejność - chłopcy:
    1. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Rawie Mazowieckiej - awans do zawodów rejonowych
    2. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rawie Mazowieckiej
    3. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej


    * W dniach 29 - 30 grudnia 2009 roku odbył się:
    Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Juniorek Młodszych o "Puchar Starosty Powiatu Rawskiego".

    Końcowa kolejność turnieju:
    1. "Gwardia" Wrocław
    2. MKS V LO Rzeszów
    3. "Pałac" Bydboszcz
    4. "Dargfil" Tomaszów Mazowiecki
    5. TKS-T "Budowlani" Toruń
    6. TS "Wisła" Kraków
    7. MKS "Skier-Vis" Skierniewice
    8. MOSM Tychy
    9. MUKS "Poprad" Stary Sącz
    10. Sportowe Gimnazjum Nr 5 Kędzierzyn Koźle
    11. MUKS "Juvenia" Rawa Mazowiecka


    [Powrót] ------> Strona główna