Sport w 2011 roku ------> [Powrót] ------> Strona główna
* W dniach 28 - 29 grudnia 2011 odbył się XII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Juniorek Młodszych o puchar Starosty Rawskiego:

Końcowa kolejność:
1. MUKS Sparta Warszawa
2. MKS Proszowice
3. Kadra Województwa Małopolskiego
4. KS Pałac Bydgoszcz
5. MKS V LO Rzeszów
6. GLKS Nadarzyn
7. KS Dalin Myślenice
8. UKS Atena Warszawa
9. ZSM 1 Gimnazjum Kędzierzyn Kozle
10. TS Wisła Kraków
11. Gwardia Wrocław
12. MOSM Tychy
13. SM Tauras Wilno
14. MUKS Juvenia
15. LTS Legionovia Legionowo



* Dnia 14 grudnia 2011 roku odbył się:
Finał Wojewódzki Gimnazjady Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców


* Dnia 5 grudnia 2011 roku odbyła się:
Rejonowa Gimnazjada Szkolna w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.



* Dnia 5 listopada 2011 roku odbył się:
Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany SGH.


* W dniach 22 - 23 października 2011 roku odbył się:
III Turniej Piłki Siatkowej o puchar Dyrektora Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łodzi.


* Dnia 20 października 2011 roku odbyły się:
Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców w ramach "Licealiady".


* Dnia 19 października 2011 roku odbyły się:
Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców w ramach "Gimnazjady", i "Igrzysk Szkół Podstawowych".


* Dnia 14 października 2011 roku odbył się:
II Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 1 w Rawie Mazowieckiej.

Końcowa kolejność turnieju:
1. Gimnazjum Nr 1 w Rawie Mazowieckiej - zespół 1
2. Gimnazjum Żychlin
3. Gimnazjum Biała Rawska - zespół 2
4. Gimnazjum Biała Rawska - zespół 1
5. Gimnazjum Nr 1 w Rawie Mazowieckiej - zespół 2


* Dnia 12 października 2011 roku odbyły się:
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców w ramach "Licealiady", "Gimnazjady", i "Igrzysk Szkół Podstawowych".


* Dnia 27 września 2011 roku odbyły się:
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców w ramach "Licealiady", "Gimnazjady", i "Igrzysk Szkół Podstawowych".


* Dnia 28 kwietnia 2011 roku odbyły się:
Mistrzostwa Powiatu Rawskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.

Wyniki biegu na 600 m - szkoły podstawowe, klasy IV i młodsze - chłopcy:
1. Bednarek Damian - Boguszyce (2.18:75)
2. Kwaśniewski Kacper - Lubania
3. Nosek Szymon - Pukinin

Wyniki biegu na 600 m - szkoły podstawowe, klasy IV i młodsze - dziewczęta:
1. Stępniak Dominika - Rawa Mazowiecka, S.P. nr 1 (2.28:46)
2. Warulik Marcelina - Rawa Mazowiecka, S.P. nr 1
3. Adamczyk Justyna - Stara Wojska

Wyniki biegu na 1000 m - szkoły podstawowe, klasy V i VI - dziewczęta:
1. Libera Marta - Lesiew (3.56:20)
2. Sowik Ewelina - Cielądz
3. Kryczka Emilia - Pukinin

Wyniki biegu na 1500 m - szkoły podstawowe, klasy V i VI - chłopcy:
1. Ochlik Rafał - Biała Rawska (4.27:12)
2. Kwaśniewski Sebastian - Lubania
3. Kępka Dominik - Chodnów

Wyniki biegu na 1500 m - gimnazjum - dziewczęta:
1. Ziółkowska Kamila - Rawa Mazowiecka, G nr 2 (5.31:10)
2. Słodka Natalia - Boguszyce
3. Kozik Klaudia - Rawa Mazowiecka, G nr 1

Wyniki biegu na 2000 m - gimnazjum - chłopcy:
1. Zawitkowski Rafał - Rawa Mazowiecka, G nr 2 (6.47:42)
2. Kocik Damian - Boguszyce
3. Olszak Tobiasz - Rawa Mazowiecka, G nr 2

Wyniki biegu na 1500 m - szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta:
1. Wieteska Ewelina - ZSP Rawa Mazowiecka (5.28:22)
2. Żaczkiewicz Kamila - ZSP Rawa Mazowiecka
3. Jastrzębska Paula - ZSP Rawa Mazowiecka

Wyniki biegu na 2000 m - szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy:
1. Florek Łukasz - ZSC Rawa Mazowiecka (6.40:29)
2. Skoneczny Damian - ZSC Rawa Mazowiecka
3. Dziki Paweł - ZSC Rawa Mazowiecka


* Dnia 18 marca 2011 roku odbyła się:
Powiatowa "Licealiada" Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

Końcowa kolejność - dziewczęta:
1. LO Rawa Mazowiecka
2. ZSCEZiU Rawa Mazowiecka
3. ZSP Rawa Mazowiecka

Końcowa kolejność - chłopcy:
1. ZSCEZiU Rawa Mazowiecka
2. LO Rawa Mazowiecka
3. ZSP Biała Rawska
4. ZSP Rawa Mazowiecka


* Dnia 18 lutego 2011 roku odbyła się:
Powiatowa "Gimnazjada" w Koszykówce Chłopców.

Końcowa kolejność:
1. G Sadkowice
2. G Nr1 Rawa Mazowiecka


* Dnia 17 lutego 2011 roku odbyła się:
Powiatowa "Gimnazjada" w Koszykówce Dziewcząt.

Końcowa kolejność:
1. G Nr2 Rawa Mazowiecka
2. G Sadkowice
3. G Nr1 Rawa Mazowiecka


* Dnia 16 lutego 2011 roku odbyła się:
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Chłopców.


* Dnia 15 lutego 2011 roku odbyła się:
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Dziewcząt.


* Dnia 11 lutego 2011 roku odbyła się:
Powiatowa "Licealiada" Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

Końcowa kolejność:
1. LO Rawa Mazowiecka
2. ZSCEZiU Rawa Mazowiecka
3. ZSP Rawa Mazowiecka


* Dnia 4 lutego 2011 roku odbyła się:
Powiatowa "Gimnazjada" Szkolna w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

Końcowa kolejność:
1. G Cielądz
2. G Biała Rawska
3. G Regnów
4-6. G Nr1 Rawa Mazowiecka
4-6. G Nr2 Rawa Mazowiecka
4-6. G Kurzeszyn
7-9. G Stara Wojska
7-9. G Lubania
7-9. G Sadkowice


* XII Edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej 2010/2011 - Hala Milenium:

Tabela końcowa:

Miejsce Zespół
1 EMKA MEBLE
2 MEBLOKET
3 MICHELL
4 BIAŁKA BIAŁA RAWSKA
5 OFFI
6 SOBPOL KONOPNICA
7 WULKAN WÓLKA LESIEWSKA
8 ALL-STARS BOGUSZYCE
9 LOGIS
10 START PUKININ

Najlepszy strzelec: Marcin Leszczuk
Najlepszy bramkarz: Łukasz Jackowski
Najlepszy zawodnik: Łukasz Choderski

I RUNDA - ROZGRYWKI:

I kolejka - 4 listopada 2010 roku:
18:00-18:45 MICHELL - OFFI (4:4)
18:50-19:35 KONOPNICA - WULKAN (6:3)
19:40-20:25 EMKA - BOGUSZYCE (8:1)
20:30-21:15 LOGIS - BIAŁKA (5:10)
21:20-22:05 MEBLOKET - PUKININ (17:1)
Strzelcy bramek

II kolejka - 18 listopada 2010 roku:
18:00-18:45 WULKAN - PUKININ (5:2)
18:50-19:35 OFFI - LOGIS (5:5)
19:40-20:25 KONOPNICA - BOGUSZYCE (5:3)
20:30-21:15 EMKA - MICHELL (7:0)
21:20-22:05 MEBLOKET - BIAŁKA (4:0)
Strzelcy bramek

III kolejka - 25 listopada 2010 roku:
18:00-18:45 KONOPNICA - MICHELL
18:50-19:35 PUKININ - BOGUSZYCE
19:40-20:25 MEBLOKET - LOGIS
20:30-21:15 WULKAN - BIAŁKA
21:20-22:05 EMKA - OFFI
Strzelcy bramek

IV kolejka - 2 grudnia 2010 roku:
18:00-18:45 BOGUSZYCE - BIAŁKA (3:9)
18:50-19:35 MEBLKET - OFFI (6:2)
19:40-20:25 WULKAN - LOGIS (16:1)
20:30-21:15 KONOPNICA - EMKA (2:5)
21:20-22:05 PUKININ - MICHELL (1:10)
Strzelcy bramek

V kolejka - 9 grudnia 2010 roku:
18:00-18:45 EMKA - PUKININ (12:0)
18:50-19:35 WULKAN - MEBLOKET (4:7)
19:40-20:25 BIAŁKA - MICHELL (3:5)
20:30-21:15 KONOPNICA - OFFI (5:7)
21:20-22:05 BOGUSZYCE - LOGIS (3:0)
Strzelcy bramek

VI kolejka - 16 grudnia 2010 roku:
18:00-18:45 MEBLOKET - KONOPNICA (12:3)
18:50-19:35 EMKA - WULKAN (9:2)
19:40-20:25 OFFI - BIAŁKA (2:4)
20:30-21:15 LOGIS - PUKININ (8:2)
21:20-22:05 MICHELL- BOGUSZYCE (18:3)
Strzelcy bramek

VII kolejka - 13 stycznia 2011 roku:
18:00-18:45 OFFI - BOGUSZYCE (5:4)
18:50-19:35 LOGIS - KONOPNICA (6:4)
19:40-20:25 MICHELL - WULKAN (7:2)
20:30-21:15 BIAŁKA - PUKININ (8:0)
21:20-22:05 EMKA - MEBLOKET (7:5)
Strzelcy bramek

VIII kolejka - 20 stycznia 2011 roku:
18:00-18:45 LOGIS - EMKA (1:14)
18:50-19:35 MICHELL - MEBLOKET (7:1)
19:40-20:25 BIAŁKA - KONOPNICA (15:4)
20:30-21:15 BOGUSZYCE - WULKAN (5:4)
21:20-22:05 OFFI - PUKININ (13:0)
Strzelcy bramek

IX kolejka - 27 stycznia 2011 roku:
18:00-18:45 PUKININ - KONOPNICA (2:5)
18:50-19:35 OFFI - WULKAN (8:5)
19:40-20:25 BOGUSZYCE - MEBLOKET (4:8)
20:30-21:15 BIAŁKA - EMKA (1:1)
21:20-22:05 LOGIS - MICHELL (6:10)
Strzelcy bramek

II RUNDA - PLAY OFF:

I faza - 3 lutego 2011 roku:
18:00-18:45 EMKA - WULKAN (5:1)
18:50-19:35 MICHELL - BOGUSZYCE (11:2)
19:40-20:25 MEBLOKET - KONOPNICA (7:3)
20:30-21:15 BIAŁKA - OFFI (2:4)
21:20-22:05 LOGIS - PUKININ (2:10)


II faza - 10 lutego 2011 roku:
18:00-18:45 PUKININ - LOGIS (walkower dla Pukinina)
18:50-19:35 KONOPNICA - BOGUSZYCE (9:1)
19:40-20:25 WULKAN - OFFI (3:6)
20:30-21:15 EMKA - BIAŁKA (2:1)
21:20-22:05 MICHELL - MEBLOKET (3:3 w karnych 2:3 dla Mebloketu)


III faza - 17 lutego 2011 roku:
18:00-18:45 o miejsce VII: WULKAN - BOGUSZYCE (11:7)
18:50-19:35 o miejsce V: KONOPNICA - OFFI (6:8)
19:40-20:25 o miejsce III: BIAŁKA - MICHELL (2:5)
20:30-21:15 finał: MEBLOKET - EMKA (8:9)


[Powrót] ------> Strona główna